logodabola

dad 0001 Kszta-t-49

Fábio José dos Santos- “Fabinho”

Fábio José dos Santos- “Fabinho”

Pierwszoligowy zawodnik klubów w Brazylii, Europie i Japonii. Grał w takich klubach jak: Esporte Clube Vitória, Curitiba FC, Joinville Esporte Clube, FC Basel, Oita Trinita, Albirex Niigata, Esporte Clube Juventude, Vegalta Sendai.

„ Znamy się z Roberto od wielu lat. Jak usłyszałem od niego, że otwiera szkółkę piłkarską Brazil Da Bola, gdzie dzieci mogą już trenować od 4 roku życia, bardzo się ucieszyłem. W Brazylii to normalne, że dzieci zaczynają swą przygodę właśnie w tym wieku. To wspaniały pomysł, aby pokazać dzieciom metody treningu prosto z Brazylii oraz ile radości może sprawić nauka oraz sama gra w piłkę nożną. Miałem okazję być świadkiem, z jaką pasją i radością dzieci trenują w jego szkółce – to naprawdę bardzo budujące. Uważam, że już teraz w jego szkółce jest parę „perełek”, które trzeba teraz dobrze poprowadzić”.

Fabinho- Jesus Loves You

Fabinho - na pokazie szkółki Brazil Da Bola w Kobylance
Ważne informacje:

Obóz Zimowy Kołobrzeg 2019- lista otwarta

Witam, ruszyły zapisy na obóz zimowy 2019   Obóz odbędzie się w terminie 27.01 - 01.02.2019 w Kołobrzegu.   Zapisy pod numerem telefonu 730 400 077 , lub osobiście u trenera Roberto.   Koszt obozu 1200zł. &nb...

więcej...
1000 znaków pozostało
1000 znaków pozostało